Uncategorized

MARTOHET JULI I PERPUTHEN ? Pamje nga darsma e tijë.. (VIDEO)

Julian Lala është një nga personazhet më të rinj të emisionit “Përputhen”.

Ai ka tërhequr vëmendjen dhe ka fituar zemrat e të gjithë shqiptarëve me sinqeritetin dhe pastërtinë që ai ka shfaqur. Juli ka një pasion të jashtëzakonshëm për udhëtimin, saqë ka shëtitur në Shqipëri dhe nëpër botë me shpenzime fare të vogla.

Julian Lala është eksploruesi shqiptar i botës, një nga personazhet që e kalon jetën vetëm në udhëtime. Ai ka një kanal në Youtube i cili titullohet, ‘Aventurat e Julit’, një kanal qe flet për udhëtimet e tij.

Disa portale kan perhapur lajmin qe Juli është martuar por kete gje Juli e ka mohuar duke thene se kjo gje nuk është e vertete dhe qe kur është koha do e bej te ditur dhe publike me te gjithe fansat.

Related Articles

Back to top button