Uncategorized

Kështu e “kall” atmosferen në dasma Edona Llalloshi (Video)

Tashmë sezoni i dasmave ka filluar dhe këngëtarët që i përshtatën zhanreve të muzikës në dasma, fitojnë kogja shumë.

Ka nga ata që nuk meritojnë të këndojnë në dasma, por në këtë mes nuk hyn këngëtarja Edona Llalloshi, e cila në një video shihet se si e ndez atmosferën në një dasëm, transmeton Magazina.al

Ajo pasi ka argëtuar kaq shumë dasmorët, duket se ka marr edhe një bakshishë të mirë, pasi në video ajo shihet duke kënduar ku në njërën ndorë mban 100 euro që dasmorët i kanë dhënë bakshish për atmosferën e krijuar.

Related Articles

Back to top button