Uncategorized

I thotë vetit princeshë por puna qe ajo bën ne Zvicer është me te vertete per tu cuditur (VIDEO)

Së fundi pjesë e “Për’puthen” është bërë Filloreta Pira nga Kosova.

Që nga hyrja e saj ajo ka shprehur pëlqimin dhe se pjesë e “Për’puthen” është bërë për Mevlanin.

Por Mevlani ka shprehur pëlqimin edhe për një konkurrente tjetër, Efin.

Pak ditë më parë Mvelani ftoi Efin në një kërcim, dhe ajo gjë nuk i pëlqeu aspak Filloretës, e cila lëshoi studion gjatë kërcimit të tyre.

 

 

 

 

 

Mbrëmjen e djeshme gjatë “Për’puthen Prime”, ajo dhe Mevlani u përballën me njëri-tjetrin për të sqaruar situatën.

Mirëpo, gjërat mes tyre vetëm sa u përkeqësuan.

Filloreta nuk i kurseu britmat ndaj Efit, ndërsa Mevlanit nuk i pëlqeu sjellja e saj dhe e braktisi në përballje.

E derisa ato diskutonin me njëra-tjetrën, Filloreta iu kundërvu Efit duke i thënë se përball ka një princeshë, dhe jo një femër palidhje.

 

 

 

Related Articles

Back to top button