Uncategorized

Dalin fotot e Beniades dhe Bashkimit duke u puthur në një lokal në Tiran!!!

 

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Beniada Nishani dhe ish-konkurrenti i “Përputhen, Bashkim Saiti, janë shfaqur së fundmi në shoqërinë e njëri-tjetrit. Dy personazhet që u bënë të njohur në dy nga programet më të ndjekura në Shqipëri, i bëri bashkë “E Diell”.

 

Ishte Bashkimi ai që publikoi “Instastory” një video me modelen bukuroshe, ku i kërkon të bëjnë foto.

 

 

“Shikoni me kë jam…O Beniadë ku po shkon? Njerëzit duan një foto me ty. Hajde ta bëjmë”, thotë Bashkimi.

 

 

 

Related Articles

Back to top button